Mazda
AUTOPROFI, s.r.o. Mazda Příbram

Mazda2

Malá velikostí, velká svobodou

 

Uvede vás do pohybu – ještě než se s ní rozjedete


Mazda2 je současně svižná a stylová. Designový styl Kodo: duše v pohybu vytvořil vůz s hravým, ale elegantním duchem. Mazda2 toho ale nabízí mnohem více než jen kultivovaný design exteriéru: například nižší emise CO2 a vylepšené bezpečnostní prvky. Mazda2 vás uvede do pohybu, ještě než se s ní rozjedete – ve městech i mimo ně.

 

Žádost o nabídku
Mazda2 - Nový dizajn, rovnaká veľkosť

 

Nový design, stejná velikost

Design Mazdy2 vychází z nejnovější generace designového vyjádření Kodo: duše v pohybu; náš nejmenší model má nový vzhled, který upoutá pozornost na první pohled.

 

Mazda2 - Posaďte sa

 

Nastupte, prosím

Oddejte se pohodlí našich nově navržených sedadel, která snižují únavu a poskytnou vám ještě větší požitek z jízdy.

 

Mazda2 - Pokoj mysle

 

Klid duše

U našeho podvozku, navrženého v duchu architektury Skyactiv, pracují pneumatiky a sedadla v dokonalé harmonii a posilují váš požitek z jízdy, protože snižují hluk a vibrace. Užijte si větší pohodlí v tišší kabině, uslyšíte v ní pouze zvuky, které slyšet chcete.

 

Mazda2 - Jazda s istotou

 

Jezděte s jistotou

Jezděte s jistotou díky vylepšeným bezpečnostním prvkům i-Activsense, mezi něž patří adaptivní tempomat Mazda (MRCC), pokročilý protikolizní systém SCBS a systém asistence pro udržení v jízdním pruhu (LKA). Propojte se se svou Mazdou2 a s okolím jako nikdy předtím.

 

 

Mazda2 Takumi Plus


Mazda2 Takumi Plus je velmi vhodná do města, k čemuž přispívají lesklé 16paprskové lité disky kol a zatmavená skla, která chrání vaše soukromí i na rušných místech. Mazda2 Takumi Plus je plná našich nejnovějších technologií, jako je nová zadní kamera a zadní senzory, a její vzrušující agilní a zábavná osobnost se snoubí s interiérem zaměřeným na člověka a pokročilými bezpečnostními funkcemi.

Kokpit Mazdy2 Takumi Plus, zaměřený na člověka a s vylepšenou koncepcí sedadel, nabízí funkce pro pohodlí, jako například vyhřívaná sedadla, automatickou klimatizaci a startování motoru tlačítkem. Stěží najdete podobně vysoký komfort v jiném malém voze.

Mazda2 Takumi Plus

 

Bezpečné a jisté

Zatmavená skla umocňují nádherný vzhled a bezpečnostní prvky, jako například systém sledování mrtvých úhlů, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu a systém G-Vectoring Control Plus, zase dodávají jistotu při jízdě. Technologie Mazda M Hybrid zase umožňuje plynulejší jízdu a pomáhá zlepšit úspornost pohonných hmot.

 

Mazda2 Takumi Plus

 

Nové elegantní lité disky kol

16" lité disky kol dávají modelu Takumi Plus sportovnější a působivější vzhled, zatímco nová povrchová úprava zadního a předního nárazníku lahodí oku.

 

 

Vylepšení z každého úhlu


Od kultivované přední mřížky a 16‘‘ hliníkových disků po LED přední mlhové světlomety – Mazda2 toho přináší více než jen modernizovaný estetický dojem. Díky pokročilým bezpečnostním prvkům, mezi které patří například systém sledování mrtvého úhlu a zadní a přední parkovací senzory, je jízda a parkování mnohem příjemnější a když vám na Apple CarPlay™ * bude hrát vaše oblíbená písnička, nebude vám chybět už vůbec nic.

Mazda2
Mazda2
Mazda2
Mazda2

 

Jaké to je, řídit Mazdu2?


Díky technologii Skyactiv, systémům G-Vectoring Control Plus a Mazda M Hybrid a rozsáhlé nabídce technologických prvků se v Mazdě2 snoubí vzrušující, ale plynulý požitek z jízdy s uklidňujícím pocitem kontroly a odpovědným využíváním paliva. Užijte si pocit splynutí vozu a řidiče, Jinba Ittai, jako nikdy předtím.

 

ZAREZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU

 

Výběr úrovní výbavy pro vás


Přečtěte si více o různých úrovních výbavy Mazdy2 a o tom, co vám mohou nabídnout.

 

 

Mazda2 - Challenge
Mazda2 - Takumi
Mazda2 - Takumi Plus

 

 

Díky centrálnímu zamykání s dálkovým ovládáním, elektrickým zámkům dveří a tlačítku pro nastartování motoru je nasednutí do vozu bezpečnější a snazší, a více si tak svou Mazdu2 užijete. Interiér s černým látkovým čalouněním a vylepšená koncepce sedadel poskytují více pohodlí.

Ideální pro lidi, kteří se nechtějí nechat o svůj komfort připravit ani v džungli velkoměsta a rádi cestují pohodlně: Mazda2 ve stupni výbavy Takumi zapůsobí svou automatickou klimatizací a tempomatem i kůží obšitým volantem a držadlem řadicí páky.

Vylepšené technologické prvky, mezi které patří zpětné zrcátko s funkcí automatického zatmavování a vyhřívaný volant, zajišťují skutečný požitek z jízdy. Vylepšená koncepce sedadel, zatmavená zadní a boční okna a systém Apple CarPlay® přispívají k úžasné kombinaci pohodlí a bezpečnostních funkcí. Leskle černá přední mřížka, charakteristické osvětlení světlometů a 16“ hliníková disky kol jsou zárukou mimořádného vzhledu.

 

Zůstaňte v kontaktu s Mazdou2


Zjistěte více o Mazdě2. Vůz si otestujte při testovací jízdě, nebo si přečtěte naše příručky.

 

KONFIGURÁTOR ŽÁDOST O NABÍDKU PROJEĎTE SE CENÍK BROŽURA

 

AUTOPROFI, s.r.o. Mazda Příbram

Dubno 121
261 01 Příbram
IČO: 47540761

Prodej
  +420 318 621 970
E-mail: prodej@mazda.pb.cz

Servis
  +420 318 620 552
E-mail: servis@mazda.pb.cz

PRODEJ


Tel:603 782 027

Tel:725 446 062

SERVIS


Tel:725 530 482

Tel:318 620 552