Mazda
AUTOPROFI, s.r.o. Mazda Příbram
Mazda CX-3

Navržená a vytvořená jako oslava čisté radosti z jízdy

Mazda CX-3


MAZDA CX-3


Vychutnáte si maximální požitek z jízdy v našem unikátním kompaktním SUV Mazda CX-3. Každá jízda vytváří zvláštní dojem díky Jinba Ittai pocitu spojení s vozem. Vychutnejte si sportovní výkon a citlivou ovladatelnost díky Skyactiv Technology, stylovému, prémiovému designu KODO, systému MZD Connect a mimořádnému pohodlí.

Mazda CX-3 - Interiér

Interiér

Užívejte si ručně zpracované kvality, barevného projekčního Head Up displeje, elektricky ovládaných sedadel s úžasným výhledem na vozovku a všechny přístrojové ukazatele a ovládací prvky, které jsou ergonomicky uspořádány okolo vás. Nový volant vás v chladné zimní dny zahřeje.

Mazda CX-3 -  Interiér

Technologie

Adaptivní LED světlomety automaticky sklopí světelný kužel, když se k vám bude přibližovat jiný automobil, ale i tak vám zajistí dokonalou viditelnost. Při vyšších rychlostech míří světelný kužel více nahoru, aby osvětlil dopravní značky a pomohl vám dříve rozpoznat případná nebezpečí.

Mazda CX-3 - Pohodlí na vozovce

Bezpečnost

Adaptivní tempomat Mazda při jízdě průběžně měří vzdálenost mezi vámi a vozidlem před vámi a udržuje od něj bezpečný odstup. Je ideální pro dlouhé cesty a na dálnice, takže si jízdu více užijete a odpočinete si.

POHODLÍ V DUCHU KODO

Kromě zcela přetvořené středové konzoly, která je u Mazdy CX-3 vybavena elektronickou parkovací brzdou, mají všechny verze modelu nové potahy sedadel a designové prvky.

V kombinaci s novým systémem G-Vectoring Control Plus pak zajišťují pohodlnější, kultivovanější a citlivější jízdu než kdy dříve.

 

DYNAMIKA

Díky nejmodernějšímu motoru Skyactiv vás Mazda CX-3 uchvátí svou nekompromisní dynamikou v kombinaci s úsporností mimořádnou v této třídě vozů, splňující požadavky emisní normy EURO 6d.

 

Mazda CX-3 - DYNAMIKA

Více bezpečnosti

Technologie i-Activsense se systémem SCBS pro prevenci čelního nárazu a zadní kamerou vám zajistí bezpečnost při každé jízdě a umožní vám se soustředit na to důležité: požitek z jízdy. Tyto prvky doplňují systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, systém sledování mrtvých úhlů a upozornění na pohyb za vozem, které dávají naprostý požitek s posílenou bezpečností.


NAVRŽENA K DOKONALOSTI


Jako nikdy předtím si užijete pocit Jinba Ittai jako pouto mezi koněm a jezdcem. Skyactiv Technology společnosti Mazda vám poskytne maximální požitek z jízdy díky citlivé ovladatelnosti, silné přilnavosti a hmatatelnému pocitu kvality a radosti v těsných městských uličkách či na klikatých okresních silnicích.

Mazda CX-3
Mazda CX-3
Mazda CX-3
Mazda CX-3

Seznamte se s Mazdou CX-3


Postavte si svou vlastní

Zde dáme formu a tvar vaši vysněné Mazdě CX-3.
Můžete naše vozy konfigurovat, dokud nevytvoříte vůz přesně pro sebe, uvnitř i zvenčí.

Konfigurátor 

 

Prohlédněte si ceník

Akční ceník 2020   Ceník   Brožura   Žádost o nabídku Asistenční systémy  

 

Nebo se jen přijďte svézt

Testovací jízda

 

AUTOPROFI, s.r.o. Mazda Příbram

Dubno 121
261 01 Příbram
IČO: 47540761

Prodej
  +420 318 621 970
E-mail: prodej@mazda.pb.cz

Servis
  +420 318 620 552
E-mail: servis@mazda.pb.cz

PRODEJ


Tel:603 782 027

Tel:725 446 062

SERVIS


Tel:725 530 482

Tel:318 620 552